zamów siodło

Dowiedz się, w jaki sposób możesz zamówić siodło

1. Wybierają Państwo saddle fittera na podstawie miejsca zamieszkania i umawiają się Państwo na wizytę. Pracownik „Kliniki Siodła” przyjedzie do Państwa z modelami testowymi, próbkami skór i wykończeń oraz arkuszem i sprzętem do pomiaru konia.

2. W czasie wizyty saddle fitter mierzy konia, z czego sporządza protokół. Na tej podstawie dodaje swoje adnotacje do zamówienia. Pomiar konia to koszt 184,50 zł plus dojazd. Dalszym etapem spotkania są testy wybranych modeli, ułatwia to podjęcie decyzji, które z siodeł jest najwygodniejsze zarówno dla konia jak i jeźdźca.

3. Po testach kontaktuje się z Państwem pracownik Santa Cruz Polska, który pomaga wypełnić formularz zamówienia. Na tym etapie należy opłacić 50% wartości siodła, po zaksięgowaniu płatności przetłumaczony formularz zamówienia wraz z wytycznymi saddle fittera trafia do fabryki w Argentynie.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi około 6-8 tygodni. Siodło trafia do Państwa od Santa Cruz Polska, w momencie odbioru opłacają Państwo pozostałe 50% należności.

5. Zależnie od ustaleń saddle fitter w ciągu kilkunastu dni przyjeżdża osobiście dopasować siodło. Ta wizyta jest bezpłatna.

6. Pamiętaj o regularnych kontrolach. Każda wizyta kontrolna jest płatna 184,50 zł, natomiast korekty siodła przez kolejne 2 lata odbywają się w ramach gwarancji. Minimalna ilość kontroli to spotkanie co 6 miesięcy.

KontakT

Telefon

+48 882 018 180

Mail

kontakt@santacruz.com.pl